FORD-TAUNUS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORD-TAUNUS

Taunus Sevdalılarının Bulustugu Kardeslik Forumu

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

(LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor

+3
olguntaunus
DexteR
Admin
7 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Arabanız : 89 1.6 GL
Adım : leo

(LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor Empty
MesajKonu: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyCuma Eyl. 19, 2008 1:24 pm

Arkadaslar herkes aracının kmde ne yaktıgını burada paylaşırsa sevinirim.

Benım taunus : sehiriçi :250 ykr
sehirdısı:180-200 ykr
http://taunus.eniyiforum.net
DexteR
DexteR
DexteR
DexteR

Arabanız : 86 taunus 1.6 gl

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyCuma Eyl. 19, 2008 4:46 pm

Admin demiş ki:
Arkadaslar herkes aracının kmde ne yaktıgını burada paylaşırsa sevinirim.

Benım taunus : sehiriçi :250 ykr
sehirdısı:180-200 ykr

3 asagı 5 yukarı benimkide aynı yakıyor... Very Happy ama performanstan cok dusuk ayarlardan mı nedir bilmiyorum ki...
olguntaunus
ER
ER

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 2:52 pm

Aynı hemen hemen.
DR!FTR
ER
ER
DR!FTR

Arabanız : Ford Taunus 2.0 GTS Klima
Adım : DR!FTR

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 7:06 pm

eEe benimkide şehir içi 0.300 ykr sehir dısı 0.16 yakıo :d
Körfezli
ER
ER
Körfezli

Arabanız : 1992 Taunus GTS
Adım : ford muzo

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 8:09 pm

benimki da hemen hemen dr!ftr le aynı
bypass
ER
ER
bypass

Arabanız : gts
Adım : ersan

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyPaz Eyl. 21, 2008 1:47 am

bende gts kullanıyorum yaklaşık 3 aydır ilk aldığım da 450 kuruşları görüyodum sonra kapak yaptım komple siboblar temizlendi lastikleri bitikti zaten araba beyaz duman atıodu neyse çelik yuva yapıldı kovanlar değişti sakın korkmayın maliyeti 200 250 ytl civarı çelik yuvası olmayan ford gazda randıman wermez diye biliyorum sonunç olarak yeni kapaktan sonra 300 lere düştüm we gaz ayarı yapıldıktan sonra ş.dışı zorlamadığım taktirde şuan gaz 1.82 ytl bu araç 166 ykr yakmakta zorlasa 200 ü geçmio ş.içinden hep zorluom en fazla 250 270 kuruş yakıo
metaallica
ER
ER
metaallica

Arabanız : GTR-X 1990
Adım : cumali

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptySalı Eyl. 23, 2008 11:15 am

şuan sehir içi 190-200. sehirdışı 160-170 . 1.6 gt 1990. lpg 1810 ytl
Admin
Admin
Admin
Admin

Arabanız : 89 1.6 GL
Adım : leo

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptySalı Eyl. 23, 2008 11:22 am

metaallica demiş ki:
şuan sehir içi 190-200. sehirdışı 160-170 . 1.6 gt 1990. lpg 1810 ytl

Cok ideal degerler.Ne güzel
http://taunus.eniyiforum.net
Körfezli
ER
ER
Körfezli

Arabanız : 1992 Taunus GTS
Adım : ford muzo

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 12:49 am

ersan kardeş lantlar çok kıyak duruyor çok yakışmış ebattı kaç,çamurluğa sürtme yapıyormu,arabayı yoruyormu merak ettim.bende çok düşünmüştüm ama çelişkilerim var bilgilendirirsen memnun olurum
DexteR
DexteR
DexteR
DexteR

Arabanız : 86 taunus 1.6 gl

MesajKonu: Geri: (LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor   (LPG)  Km de  Aracınız  Kaç Ykr Yakıyor EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 2:49 pm

bypass demiş ki:
bende gts kullanıyorum yaklaşık 3 aydır ilk aldığım da 450 kuruşları görüyodum sonra kapak yaptım komple siboblar temizlendi lastikleri bitikti zaten araba beyaz duman atıodu neyse çelik yuva yapıldı kovanlar değişti sakın korkmayın maliyeti 200 250 ytl civarı çelik yuvası olmayan ford gazda randıman wermez diye biliyorum sonunç olarak yeni kapaktan sonra 300 lere düştüm we gaz ayarı yapıldıktan sonra ş.dışı zorlamadığım taktirde şuan gaz 1.82 ytl bu araç 166 ykr yakmakta zorlasa 200 ü geçmio ş.içinden hep zorluom en fazla 250 270 kuruş yakıo

abi celik yuvada randıman vermez demişsin... ne derece dogru.. taktırırken 15.000 km sonra deiştir demişti tüpçü bizim 20000 olmustur herhalde... cekiştende cok dustu... sorun ondan olabilir mi acaba... ben bi de debriyaj balatasından da şüpheleniyorm.. bilgisi olan yardımcı olsun... arac 90 bg ama 60-65 anca duruyo... belki daha az... Sad

(LPG) Km de Aracınız Kaç Ykr Yakıyor
1 sayfadaki 1 sayfası